Elvin Beqiri mund Admir Telin në Azerbajxhan

Të shtunën është luajtur ndeshja e rradhës e kampionatit azerbajxhanas të futbollit e cila këtë herë ka përballur me njëri-tjetrin dy futbollistët shkodranë që luajnë atje, pikërisht Elvin Beqirin dhe Admir Telin. Ky i fundit me ekipin e tij Karabak ka luajtur në shtëpi ndërkohë që Beqiri me

FUTBOLLI I FEMRAVE

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR