Ndeshja Vllaznia- Dinamo e cila luhet te enjten ne stadiumin “Loro Boriçi” pritet me interes nga tifozet shkodrane te cilet duan t’i japin mbeshtetjen e tyre skuadres se zemres, per t’u rikthyer tek fitorja dhe per te qene brenda objektivave te saj.

Nderkohe, klubi shkodran pak minuta me pare ka bere te ditur se shitja e biletave te kesaj ndeshje do te filloje nga neser dhe do te vazhdoje deri ne orarin e fillimit te saj.

Nga sa shikohet, edhe çmimet e biletave jane te njejta me ato te ndeshjeve te tjera te ketij sezoni. Ja çfare shkruhet ne njoftimin e klubit shkodran:

NJOFTIM

Duke filluar nga nesër (e mërkurë), në sportelet pranë stadiumit, nis nisja shitja e biletave të ndeshjes Vllaznia- Dinamo e cila luhet ditën e enjte në orën 16.45 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Eja edhe TI!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=353738503427501&set=a.128225639312123