Pas largimit të Bledi Shkëmbit, te Teuta do të rikthehet një emër i njohur.

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se trajneri i ri do të jetë Edi Martini, i cili pritet të prezantohet nesër nga klubi.

Shkodrani fitoi titullin kampion në krye të Teutës, por gjithashtu Kupën dhe dy herë Superkupën.

Kjo është hera e katërt që Martini drejton Teutën.