Fanella e Real Madridit në shtëpi për sezonin e ardhshëm 2024/25 është publikuar në internet.

Sipas fotove të marra nga Footyheadline, ky komplet vjen në formë paksa v-qafe dhe ka vija të zeza.

Dizajni i ndërlikuar i këmishës nga Adidas është edhe më i theksuar se ai që përdoret nga Los Blancos këtë sezon.

Tanimë në rrjetet sociale po qarkullojnë fanellat dhe ato janë pritur shumë mirë nga tifozët madrilen. /Telegrafi/