Një lajm shokues ka qarkulluar ditët e fundit në Angli, ku sipas medieve, Christian Eriksen është zënë me shokun e ekipit Jan Vertoghen pasi ka dyshime që ky i fundit është në një lidhje me bashkëshorten e tij.

 

Sherri me Vertoghen, sipas mediave britanike, ka qenë dhe një nga arsyet se përse Pochetino ka lënë shpesh në stol mesfushorin danez.

 

Porn ë lidhje me lajmin ka reaguar vetë mesfushori danez ku me anë të një statusi në Twitter I ka cilësuar të gjitha lajmet si “Gjepura”.