Asnjë postim për tu shfaqur

FUTBOLLI I FEMRAVE

AAS surpriza e javës, fiton 5-3 në transfertë me Kinostudion. Shkëlqen...

Ekipi i femrave i Akademisë AAS ka qenë surpriza e javës së pestë të kampionatit kombëtar. Ai ndonëse ka luajtur në transfertë, ka arritur...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR